slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській магістралі на минулому тижні попередили десять крадіжок вантажів та залізничного майна 3/4/2017

З 27 березня по 2 квітня працівники воєнізованої охорони Придніпровської залізниці присікли десять розкрадань вантажів та майна магістралі, за підозрою у скоєнні цих злочинів затримали дев’ятьох осіб.

Так, 28 березня на станції Сухачівка стрільці затримали чоловіка, який вкрав пристрої електропостачання вартістю понад 47 тис. грн. Злодія передали правоохоронцям.

Наступного дня на станції Синельникове-1 ВОХОРівці затримали двох чоловіків, «озброєних» лопатою, ломом та металошукачем. Зловмисники спробували чинити спротив охоронцям, яких зацікавив їх підозрілий інструмент. Щоб приборкати зухвальців, довелося застосувати вогнепальну зброю. У затриманих вилучили деталі верхньої будови колії.

На минулому тижні працівникам ВОХОР довелося мати справу не лише з розкрадачами, але й із порушниками громадського порядку. Так, 28 березня на вокзалі Запоріжжя-1 охоронці затримали хулігана, дії якого загрожували оточуючим, та передали його до місцевого відділку поліції.

Окрім цього, за порушення правил безпеки на залізничному транспорті, зокрема ходіння коліями у невизначених місцях, на минулому тижні бійці ВОХОР оштрафували 34 особи.