slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У квітні на Придніпровській залізниці у приміських поїздах перевірять і пасажирів, і провідників 7/4/2017

З 1 квітня до 1 травня на Придніпровській залізниці проводиться місячник підвищення дохідності від перевезення пасажирів у приміському сполученні. Мета місячника – підвищити якість обслуговування пасажирів і активізувати протидію безквитковому проїзду в приміському сполученні.

Упродовж цього періоду в приміських поїздах магістралі пройдуть спеціальні рейди з виявлення «зайців», а також перевірки оформлення проїзних документів пасажирами пільгових категорій. Підроблені посвідчення на право пільгового проїзду та недійсні абонементні квитки вилучатимуться.

На залізничних вокзалах значно посилять перонний контроль, контроль на турнікетних системах, а також за посадкою пасажирів у поїзди.

Перевірять і роботу провідників, зокрема, чи відповідає вартість оформлюваних ними квитків фактичній дальності поїздки пасажира.

Нагадуємо, що оплата проїзду або оформлення квитка, який дає право на пільговий проїзд, - це обов’язок пасажира. За наявності каси пасажиру належить придбати квиток на станції відправлення, за відсутності – безпосередньо у провідника і зберігати до кінця поїздки. В обох випадках слід оплачувати повну вартість поїздки.

Тим, хто користується послугами приміського залізничного транспорту постійно, варто звернути увагу на абонементні квитки – це зручно та вигідно.

Закликаємо не підтримувати своїми діями недобросовісних провідників. Свідома і чесна оплата проїзду у приміському сполученні допоможе залізничникам вчасно оновлювати рухомий склад і підвищувати якість обслуговування пасажирів.