slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Отримали магістерські дипломи міжнародного зразка 9/9/2011

Чотирнадцять представників Придніпровської магістралі стали магістрами у царині інтероперабельності, безпеки й сертифікації на залізничному транспорті, що засвідчили дипломи міжнародного зразка, отримані з рук ректора Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту Олександра Пшінька.

Навчання проходило за унікальною транс'європейською програмою взаємообмінів між університетами ТЕМПУС, у рамках якої з місцевим вишем взаємодіяли Паризький й Алма-атинський університети, Варшавський, Ризький і Киргизький політехнічні університети, а також Укрзалізниця, Казахська, Киргизька й Французька залізниці. Цей тривалий проект вже не один рік фінансує Євросоюз.

Студенти мали змогу слухати лекції професорів з Прибалтики, Польщі, Франції та інших країн Євросоюзу, вивчати європейську нормативно-правову базу в сфері залізничного транспорту, структуру, принципи діяльності й взаємодії тутешніх сталевих магістралей, їхні підходи до гарантування безпеки пасажирів, перспективи розвитку тощо.

За словами начальника Управління професійного розвитку персоналу та соціальної політики Укрзалізниці Раїси Ковальової, яка була присутньою на урочистостях, слухачі «мали змогу отримати повний доступ до необхідної інформації по 22 напрямках, відповіді на всі свої запитання, ще й з перших вуст».

- Ті, хто сьогодні отримав дипломи магістра інтероперабельності й безпеки руху на залізничному транспорті, - сказала Р.Ковальова, - це люди зовсім іншого світогляду, рівня знань. Вони будуть у нас надзвичайно затребуваними.

Вочевидь, що саме на цих перспективних фахівців Укрзалізниця й покладає вирішення тих важливих завдань, які стоять перед Державною адміністрацією залізничного транспорту України, - розвиток міжнародних транспортних коридорів, гармонізація входження українських залізниць до спільного європейського простору, запровадження в Україні швидкісного залізничного руху, гарантування європейського рівня безпеки руху, зокрема, під час ЕВРО-2012.

Загалом магістерські дипломи міжнародного зразка цього дня отримали 58 осіб.