slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці попереджено 15 крадіжок 12/9/2011

Працівники відомчої воєнізованої охорони Придніпровської залізниці протягом минулого тижня, з 5 по 11 вересня 2011 року, попередили 15 крадіжок вантажів та майна магістралі на суму понад 23 тис. гривень, у 11 випадках – спільно з працівниками міліції. За цей період затримано 22 зловмисники.

Так, 7 вересня під час оперативно-профілактичних заходів на станції Дніпродзержинськ-Вантажний оперативною групою стрілецької команди Дніпропетровськ спільно з міліцією затримано трьох непрацюючих громадян, які намагалися вкрасти два двигуни стрілочних переводів. З’ясувалось, що затримані причетні ще до чотирьох аналогічних крадіжок на дільниці Дніпродзержинськ-Вантажний - піст Гребля: за три минулі тижні вони вкрали тут 12 таких же двигунів на загальну суму понад 20 тис. гривень. Злодіїв разом із вкраденим обладнанням передано до лінійного відділу міліції на станції Дніпродзержинськ.

Одинадцятого вересня під час проведення оперативно-профілактичних заходів на 1111 км перегону Запоріжжя-1-Кушугум оперативною групою стрілецької команди Запоріжжя-1 за спробу вкрасти металобрухт на суму до тисячі гривень було затримано непрацюючого чоловіка. Крадія передано до лінійного відділу міліції на станції Запоріжжя-1.