slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Представники Придніпровської залізниці в Маріуполі обговорили з металургами шляхи вирішення логістичних проблем 25/5/2017

Учора, 24 травня, у Маріупольській міській раді відбулася робоча зустріч придніпровських залізничників із представниками міської влади та місцевих металургійних комбінатів. Метою зустрічі було знайти шляхи виходу із ситуації, що склалася із залізничними перевезеннями у напрямку Маріуполя в зв’язку з подіями на сході країни.

Делегацію Придніпровської залізниці очолював директор регіональної філії Микола Кужавський. Головував на заході міський голова Маріуполя Вадим Бойченко. У зустрічі також узяли участь директор регіональної філії «Донецька залізниця» Сергій Бугайов, генеральний директор ПАТ «Металургійний комбінат «Азовсталь» Енвер Цкітішвілі та генеральний директор ПАТ «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча» Юрій Зінченко.

Залізничники та металурги обговорили вкрай актуальні не тільки для них, але й для економіки усієї країни питання поліпшення логістики залізничних перевезень на маріупольські меткомбінати. Проблемні аспекти залізничного сполучення з Маріуполем та місцевими металургійними підприємствами вже неодноразово були темою засідань Уряду. На необхідності вирішення цих питань наголошував також Перший заступник міністра інфраструктури України голова Наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Зокрема, на зустрічі йшлося про збільшення пропускної спроможності ділянки Комиш-Зоря – Волноваха, рівномірного розподілу парку вантажних вагонів та більш ефективного їх використання. Зупинилися також на питаннях покращення пасажирського сполучення з Маріуполем.

У подальшому передбачено розробити програму спільних дій, реалізація якої дозволить зняти з черги денної проблему постачання сировини та вивезення готової продукції маріупольських меткомбінатів, забезпечить стабільні залізничні перевезення у цьому регіоні, сприятиме додатковим надходженням до Державного та місцевих бюджетів.