slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".
Для пошуку введіть запит і натисніть кнопку.

Придніпровська залізниця цього року надасть перше робоче місце майже 120 випускникам профільних навчальних закладів 13/6/117

Після завершення навчання у липні 2017 року на Придніпровську залізницю прийдуть 119 випускників профільних навчальних закладів.

Молоді фахівці отримають своє перше робоче місце у структурних підрозділів вагонного, локомотивного, колійного господарства, господарств сигналізації та зв’язку, електропостачання, приміських пасажирських перевезень та у дирекціях залізничних перевезень регіональної філії.

Серед новачків найбільше буде вчорашніх студентів Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту та Дніпропетровського коледж транспортної інфраструктури (57 та 50 осіб відповідно). Є також випускники Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури (8 чоловік) та Українського державного університету залізничного транспорту (4 особи).

У трудових колективах, які приймуть поповнення, попіклуються про якнайшвидшу адаптацію молоді та її залучення до виробничого процесу.