slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".
Для пошуку введіть запит і натисніть кнопку.

За п’ять місяців працівники воєнізованої охорони Придніпровської магістралі вберегли від розкрадачів залізничного майна та вантажів на суму понад 763 тис. гривень 14/6/117

У січні-травні 2017 року на Придніпровській залізниці стрільцями ВОХОР було попереджено 202 випадки розкрадання вантажів, які перевозяться залізницею, та залізничного майна на суму понад 763 тис. грн, за підозрою у скоєнні цих крадіжок затримано 186 осіб.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість злочинних посягань на вантажі та майно залізниці зросла більш як на чверть (на 41 випадок). Торік придніпровські ВОХОРівці затримали 107 зловмисників.

У загальній кількості незаконних дій майже 41% (82 випадки) становлять крадіжки вантажів, які транспортує магістраль (торік 78 випадків). Найбільший інтерес злодії виявляли цьогоріч до таких вантажів, як вугілля (41 випадок або 50%), брухт (19 випадків або 23%) та металопрокат (12 випадків або близько 15%). Були також спроби розжитися чужим дерев’яним брусом, мінеральними добривами, виробами із чорних металів, пально-мастильними матеріалами, харчовими та промисловими товарами, феросплавами.

Зухвалість дій розкрадачів змушувала охоронців усе частіше застосовувати вогнепальну зброю: за п’ять місяців цього року - 31 раз, у 2016-му – 12. Найчастіше ВОХОрівці стріляли, аби зупинити грабунок вантажних потягів та відлякати грабіжників, на перегонах П’ятихатки-Стикова – П’ятихатки; П’ятихатки – Желєзнякове, Верховцеве – Верхньодніпровськ; Запоріжжя-Ліве – Вільнянськ, а також на станції Гайчур.

Найбільш криміногенною ділянкою залізниці вважається П’ятихатки-Стикова – Желєзнякове – Верховцеве, на яку припадає понад 28 % усіх повідомлень про втручання сторонніх осіб у рух поїздів, зокрема про знаходження сторонніх осіб на вагонах вантажних потягів.

Щоб убезпечити вантажі, які перевозять залізничники, а також залізничну інфраструктуру, підрозділи відомчої воєнізованої охорони ретельно стежать за найбільш криміногенними ділянками магістралі – перегонами та станціями, влаштовують засідки і виставляють пікети, супроводжують номенклатурні вантажі, відстежують та оперативно реагують на всі повідомлення про втручання сторонніх осіб у роботу залізничного транспорту, перевіряють пункти приймання брухту, щоб виявити ті, які діють незаконно, або приймають розукомплектоване залізничне майно.

Окрім цього, під час проведення оперативно-профілактичних заходів стрільці присікали порушення громадянами правил безпеки на залізничному транспорті. Так, за ходіння коліями у невизначених місцях за п’ятимісячний період було затримано 531 особу, штрафи, накладені на порушників перевищили 18 тис. грн.