slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

  16/9/2011

Гендиректор Укрзалізниці оглянув дільницю Донецьк-Ясинувата-Лозова-Дніпропетровськ

15 вересня 2011 року генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак провів комісійний огляд дільниці Донецьк-Ясинувата-Лозова-Дніпропетровськ. Програма поїздки включала в себе огляд найважливіших об’єктів, які будуються у межах запровадження прискореного залізничного руху, реконструкції вокзалів, електрифікації залізниць тощо.

На станції Лозова Володимир Козак зустрівся з керівництвом Південної та Придніпровської залізниць для обговорення завдань, проблем і перспектив запровадження на цих магістралях прискореного залізничного руху, оновлення рухомого складу й модернізації інфраструктури, інших важливих питань реформування залізничної галузі.

За результатами комісійного огляду, що здійснювався на території Південної, Придніпровської та Донецької залізниць і включав у себе найважливіші інфраструктурні об’єкти та заходи, Володимир Козак зазначив, що усі роботи виконуються згідно з графіком, і це дає право заявляти, що залізничний транспорт України чітко та вчасно виконає всі завдання щодо підготовки до проведення в Україні Євро-2012.