slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Кількість несанкціонованих втручань в роботу Придніпровської залізниці з початку 2017 року зросла більш як удвічі 21/6/2017

У січні-травні кількість несанкціонованих втручань у роботу Придніпровської залізниці проти такого ж періоду 2016 року зросла більш як удвічі - з 28 до 60 випадків.

Залізничників особливо непокоїть стрімке збільшення випадків розкрадання вантажів та майна магістралі, розукомплектування рухомого складу, пристроїв та споруд (44 випадки цьогоріч проти 18 – у минулому році), небезпечного для залізничного руху накладання на колію сторонніх предметів (у цьому році п’ять проти жодного – у 2016 році), а також фактів насильства щодо осіб, які перебувають на залізничному транспорті (відповідно чотири проти одного).

Окрім цього, за п’ять місяців цього року було зафіксовано два випадки кидання сторонніх предметів у рухомий склад (торік жодного), три повідомлення про встановлення вибухових предметів на вокзалах та інших залізничних об’єктах (торік два), двічі поблизу залізничної інфраструктури чи у рухомому складі виявляли вибухові пристрої, зокрема застарілі боєприпаси (торік 7).

Унаслідок незаконних втручань у діяльність магістралі у січні-травні 2017 року було затримано 248 поїздів більш як на 155 годин, збитки залізниці перевищили 741 тис. грн (у 2016 році було затримано 76 поїздів на 64 год. 22 хв., а збитки підприємства склали понад 320 тис. грн).

Залізничники попереджають, що несанкціоновані втручання у діяльність залізничного транспорту становлять загрозу стабільним та безпечним залізничним перевезення і тягнуть за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.