slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У січні-травні 2017 року пасажири Придніпровської залізниці придбали через Інтернет близько 930 тис. залізничних квитків – більш як 41% від загального продажу 23/6/2017

За п’ять місяців 2017 року Придніпровська залізниця перевезла понад 10 млн 982 тис. пасажирів, з яких майже 3 млн. 936 тис. осіб – у далекому сполученні. Найпопулярнішими напрямками залізничних подорожей у далекому сполученні залишаються столичний, західний (Львів, Трускавець) та приморський (Одеса і курорти Приазов’я).

Стабільно високим попитом серед пасажирів продовжують користуватися електронні сервіси Укрзалізниці. Так, у січні-травні більш як 41% загальної кількості проїзних документів було придбано пасажирами через мережу Інтернет – 927,4 тис. із 2 млн 246 тис. квитків.

У порівнянні з аналогічним періодом 2016 року кількість онлайн-продажу зросла на 6% - торік пасажири залізниці оформили 1 млн 945, 3 тис. квитків, з них за допомогою електронних сервісів – 681,3 тисячі.

Нагадаємо, що наразі квитки через Інтернет можна придбати на всі поїзди внутрішнього сполучення, окрім додаткових і регіональних. Також у режимі онлайн можна оформити й оплатити проїзд на регіональні поїзди та поїзди міжнародного сполучення з країнами СНД. При цьому пасажир отримує бланк замовлення, який необхідно обміняти в залізничній касі на звичайний квиток.

При придбанні квитків онлайн пасажири можуть скористатися офіційним сайтом Укрзалізниці booking.uz.gov.ua, з листопада минулого року працює його мобільна версія. Також віднедавна власники смартфонів на базі операційної системи Аndroid можуть використати мобільний додаток Укрзалізниці для придбання квитків, завантаживши його в Google Play.