slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За півроку на Придніпровській залізниці травмувалося 38 сторонніх осіб 19/7/2017

З початку 2017 року на Придніпровській магістралі зафіксовано 38 випадків невиробничого травматизму, з них 21 - зі смертельними наслідками.

Усі інциденти сталися через легковажне ставлення постраждалих до правил безпеки на залізничному транспорті. Найчастіше громадяни травмувалися, коли переходили колії, перед потягом що наближається (13 випадків), часто у невизначених місцях (9 інцидентів) або через ходіння по коліях (9 постраждалих). Зафіксовано також дві спроби суїциду та один зачепінгу.

Найбільше нещасних випадків сталося у вечірній час з 18 до 24 годин (32 % інцидентів). Кількість чоловіків та жінок майже однакова – 20 та 18 осіб відповідно, переважна більшість (19 осіб) – безробітні. Серед постраждалих є троє дітей, двоє з яких загинуло.

Придніпровська залізниця намагається зменшити кількість нещасних випадків на магістралі шляхом регулярного проведення місячників інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення та лекцій у навчальних закладах. Окрім цього, постійно здійснюється сповіщення пасажирів по гучномовцю на 155 станціях та 14 вокзалах. За цей період встановили 152 інформаційних стенди та покажчики безпечного проходу, відновили освітлення на 12 посадочних платформах, 2 тис. 95 попереджувальних плакатів з електробезпеки, відремонтували 3 перехідні настили та 2 настили пішохідних мостів, понад 12 км повітряних ліній електропередач, 139 світильників зовнішнього освітлення, здійснили ремонт і заземлення 3 тис. 516 контактних мереж.