slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".
Для пошуку введіть запит і натисніть кнопку.

Завдяки швидким діям машиніста вантажного поїзда п’ятирічний хлопчик, який грався поблизу колій, залишився живим 1/8/117

Учора, 31 липня, о 16:05 на 7 кілометрі перегону Новоблочна – Батуринська (Дніпропетровська область) машиніст вантажного поїзда застосував екстрене гальмування, щоб урятувати життя 5-річному малюкові, який перебігав через колії.

Дитину, що вціліла лише завдяки миттєвій реакції залізничника, каретою «Швидкої допомоги» доправили до однієї з лікарень міста Кривий Ріг. На тілі хлопчика були подряпини та синці, тож він потребував медичного обстеження. Надвечір рідним уже дозволили забрати дитину додому.

Як з’ясувалося згодом, 5-літній хлопчина, що грався з приятелем поблизу залізничних колій, не помітив наближення поїзда та рушив через колії.

Станом на 1 серпня, на Придніпровській залізниці через власну необережність уже травмувалося четверо неповнолітніх, двоє з них – смертельно. Загалом же на магістралі цьогоріч зареєстровано 47 випадків невиробничого травматизму, 29 з них – зі смертельними наслідками.

Придніпровські залізничники закликають громадян бути надзвичайно обережними поблизу об’єктів та на об’єктах залізничної інфраструктури. Залізниця також не місце для підліткових ігор, а малюки можуть перебувати тут тільки з дорослими. Бережіть себе та своїх рідних!