slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За останню декаду липня на Придніпровській залізниці смертельні травми отримали п’ятеро людей 1/8/117

Остання десятиденка липня 2017 року на Придніпровській залізниці позначилася низкою випадків невиробничого травматизму.

Так, у ніч на 22 липня на 203-му кілометрі перегону Нижньодніпровськ-Вузол – Ігрень (Дніпропетровська область), попри вжиті машиністом запобіжні заходи, пасажирський поїзд № 295 сполученням Костянтинівка – Одеса здійснив наїзд на 54-річну жінку-самогубцю, що лягла на рейки.

Двадцять п’ятого липня придніпровські колійники виявили біля однієї з електроопор на 47-му кілометрі перегону Балівка – Плотина (Дніпропетровська область) мертвого чоловіка віком до тридцяти років. Поруч з ним знаходилася ножівка для різання металу з гумовою ручкою, а на пункті секціонування були відчинені двері. Це свідчило про невдалу спробу крадіжки залізничного майна, яка закінчилася для викрадача ураженням електрострумом.

Цього ж дня пасажирський поїзд № 100 сполученням Новоолексіївка – Мінськ поблизу станції Мелітополь (Запорізька область) здійснив наїзд на 23-річного юнака, який при наближенні состава кинувся під його колеса.

Наступного дня на станції Зустрічний (Дніпропетровська область) біля вихідного світлофора було виявлено труп чоловіка віком 30-35 років зі слідами наїзду поїзда. Особу травмованого та обставини його загибелі з’ясовували правоохоронні органи.

Уночі тридцятого липня машиніст вантажного потяга на станції Варварівка (Дніпропетровська область) смертельно травмував 34-річного чоловіка, який сидів на рейках і не реагував на сигнали локомотива. Екстрене гальмування не допомогло уникнути наїзду на людину.

З початку 2017 року на Придніпровській магістралі вже зареєстровано 47 випадків невиробничого травматизму, 29 з них – зі смертельними наслідками (зокрема, було травмовано 4 неповнолітніх, двоє з них смертельно). Придніпровські залізничники закликають громадян бути обережними на об’єктах залізничної інфраструктури та залізничному транспорті. Бережіть себе!