slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Воєнізована охорона Придніпровської магістралі за сім місяців присікла майже 290 злочинних посягань на вантажі та залізничне майно 28/8/117

З січня по липень 2017 року на Придніпровській залізниці вдалося присікти на 27 % більше розкрадань вантажів та майна магістралі, ніж за аналогічний період минулого року.

Так, за цей час працівники воєнізованої охорони попередили 289 крадіжок на загальну суму понад 1 млн грн, за підозрою у скоєнні цих злочинів затримали 252 особи (у 2016 році – відповідно 228 крадіжок та 160 затриманих).

Понад 41% цьогорічних випадків (120 інцидентів) – це спроби викрадення вантажів із поїздів. Найпопулярнішим серед розкрадачів було вугілля (55 випадків), брухт (29 випадків) та металопрокат (15 випадків). Рідше намагалися викрасти дерев’яний брус, мінеральні добрива, вироби з чорних металів. У поодиноких випадках зловмисники хотіли прибрати до рук феросплави, чавун, цемент, пально-мастильні матеріали, зернові, соняшникову олію і навіть шпалери.

Найбільш криміногенними ділянками залізниці за цей період були П’ятихатки-Стикова – Ерастівка – Верховцеве, Іларіонове – Синельникове-1 – Івківка та Чортомлик – Нікополь – Мирова.

Щоб відвернути крадіжки вантажів, стрільцям ВОХОР цьогоріч 52 рази довелося застосовувати вогнепальну зброю. Забезпечити схоронність вантажів також допомогло постійне патрулювання найбільш криміногенних ділянок магістралі, організація пікетів та засідок, супровід поїздів, регулярні перевірки пунктів приймання брухту, тощо.