slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На минулому тижні серед розкрадачів вантажів Придніпровської магістралі «найпопулярнішим» було вугілля 28/8/117

З 21 по 27 серпня 2017 року працівники воєнізованої охорони Придніпровської магістралі присікли 13 розкрадань вантажів та залізничного майна, за злочинні спроби затримали 15 осіб.

Особливо «популярним» минулого тижня серед злодіїв було вугілля. Так, 21 серпня на станції Діївка оперативна група ВОХОР затримала трьох чоловіків, які намагалися прибрати до рук 200 кг твердого палива, скинутого з вантажного поїзда. А 23 серпня на станції Кривий Ріг-Головний ВОХОРівці затримали сімох зловмисників, які збиралися вкрасти з вантажного поїзда 53 мішки з вугіллям. Усіх затриманих передали до місцевих правоохоронних органів.

Щоб вберегти від розкрадачів брухт, який перевозить залізниця, та відлякати крадіїв, на перегоні Жовті Води-1 – Савро стрілець воєнізованої охорони був змушений застосовувати вогнепальну зброю.

Окрім цього, працівники воєнізованої охорони магістралі оштрафували 21 порушника правил безпеки на залізничному транспорті - ризикуючи власним життям, громадяни переходили колії у невизначених місцях.