slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці квестом згуртовували молодих залізничників 30/8/117

Днями у регіональній філії «Придніпровська залізниця» провели дводенний захід для молодих залізничників «Молодіжна співдружність як інфраструктура для вирішення корпоративних завдань», «родзинкою» якого став квест, що в ігровій формі виховував у залізничної молоді вміння діяти командно.

Учасниками заходу стали 33 представники структурних підрозділів залізниці - випускники профільних вишів 2015-2017 років, а організаторами (і водночас натхненниками, авторами й співучасниками спортивно-інтелектуальних змагань) – фахівці дорожньої служби кадрової та соціальної політики.

Прологом цікавої та насиченої дводенки стала зустріч молодих залізничників із керівництвом регіональної філії, Дніпровської дирекції залізничних перевезень та дорожньої профспілки.

«Придніпровцям є чим пишатися, – зазначив під час діалогу з молоддю директор регіональної філії Микола Кужавський. – Хочеться, щоб ви стали гідними продовжувачами справи своїх попередників, загорілися корпоративним духом. Адже поодинці ми слабкі, а гуртом – сила».

Затим залізнична молодь відвідала «фабрику маршрутів» – одну з найбільших сортувальних залізничних станцій не лише регіональної філії, але й Укрзалізниці - Нижньодніпровськ-Вузол та Дорожню технічну школу, де навчають багатьом залізничним професіям.

Друга частина заходу проходила на мальовничих берегах річки Самарчук в Дорожньому центрі з навчально-методичної роботи та відпочинку. Молоді залізничники у складі трьох команд стали учасниками популярного сьогодні серед молоді квесту. Численні завдання цього спортивно-інтелектуального змагання змушували молодих не лише напружувати мозок та м’язи, але й діяти згуртовано, підтримуючи один одного, тобто бути партнерами-однодумцями. У результаті двогодинних пошуків «народилося» гасло квесту «Ми не залишимося остронь, доки командою не досягнемо спільної мети».

За словами начальника служби кадрової та соціальної політики Придніпровської залізниці Олени Савченко, саме формування у молодих залізничників навичок командної роботи, і було головною метою квесту.

«Ми хочемо, щоб молоді фахівці – вчорашні випускники вишу, комфортно адаптувалися в трудових колективах, на своїх перших робочих місцях, відчули поруч надійне плече старших колег, навчилися спільними зусиллями успішно вирішувати корпоративні завдання, – підкреслила головний дорожній кадровик. – Щоб молодь обрала залізницю на все своє трудове життя: від першого запису про прийом на роботу до останнього – про вихід на заслужений відпочинок».

Окрім цього, молоді залізничники – учасники заходу ще до його початку надіслали у дорожню службу кадрової та соціальної політики свої світлини на тему «Залізниця очима молоді» – близько 60 фоторобіт, з яких було організовано фотовиставку. Найбільшу кількість схвальних відгуків отримали фото Андрія Крятова з вагонного депо Батуринська (Кривий Ріг). Переможця заохочено цінним подарунком.