slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці привітали своїх ветеранів 3/10/117

Директор регіональної філії «Придніпровська залізниця» Микола Кужавський та голова Дорпрофсожу Олександр Букреєв зустрілися з ветеранським активом магістралі, щоб привітати з Днем ветерана та Міжнародним днем громадян похилого віку, який відзначається в Україні на початку жовтня.

Звертаючись до сивочолих посланців усіх дирекцій, керівник магістралі зазначив, що радий вітати їх в рідному домі, яким довгі роки була і надалі залишатиметься для них Придніпровська залізниця.

«Хто не пам’ятає свого минулого, той не вартий гідного майбутнього, - зазначив Микола Кужавський. – Саме тому ми шануємо та підтримуємо ветеранів, які працювали задля становлення та розвитку рідної залізниці, віддавали їй свої знання й сили, власним прикладом вчили молодь. Нехай День ветерана буде для вас днем поваги та добра, міцного вам здоров’я, миру та любові».

Очільник магістралі вручив ветеранам квіти та відомчі відзнаки.

Загалом ветеранська організація Придніпровської залізниці налічує майже 26 тисяч пенсіонерів-залізничників. Керівництво магістралі та дорожня профспілкова організація згідно з колективним договором підприємства цьогоріч спрямували на оздоровлення колишніх працівників залізниці понад 5,5 млн грн, ще майже 10,3 млн грн було витрачено за програмою добровільного медичного страхування пенсіонерів-залізничників, витрати за якою залізниця повністю поклала на себе. З початку 2017 року 724 ветерани-залізничники оздоровилися у відомчому пансіонаті «Прибій», санаторіях «Хмельник» та «Миргород», лікарні села Клубівка. Понад 1200 ветеранів-залізничників отримали матеріальну допомогу у зв’язку із захворюванням, на реабілітацію після хвороб та операцій. До святкових дат пенсіонерам залізниці було виплачено заохочень на суму близько 3 млн грн.