slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Реконструкція відділення хірургії в ДКЛ ст.Дніпропетровськ 26/9/2011

У Дорожній клінічній лікарні Придніпровської залізниці після капітального ремонту відкрилося сучасне спеціалізоване відділення гнійно-септичної хірургії. У заході взяли участь голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександр Вілкул, начальник ДП «Придніпровська залізниця» Олександр Момот, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, Придніпровської магістралі та Дорожньої клінічної лікарні.

Повністю оновлене відділення гнійно-септичної хірургії розраховане на 30 ліжок. У ньому проводитимуть більш ніж 400 операцій на рік, зокрема, виконуватимуть операції при гнійних захворюваннях шкіри та м'яких тканин, остеомієліті, ускладненнях політравм, при опіках, відмороженнях, а також операції на венах і артеріях, надаватимуть цілодобову екстрену допомогу населенню.

У результаті проведеної реконструкції створено комфортні умови для роботи медичних працівників відділення та стаціонарного перебування пацієнтів. Щороку тут зможуть пройти лікування понад 700 пацієнтів.

«Відділення такого профілю єдине серед усіх лікарень Придніпровської залізниці. У ньому лікуватимуть працівників залізниці не лише нашого регіону, але й Запорізької та Херсонської областей, а також Автономної Республіки Крим»,- зазначив Олександр Вілкул.

«У зв'язку зі зростанням у світі та в Україні хворих на цукровий діабет, кількість хворих на гнійно-септичні ускладнення цієї патології також зросла. Реконструкція спеціалізованого відділення з особливим санепідемрежимом та запровадженням сучасних технологій дозволить істотно поліпшити якість медичного обслуговування і рівень лікування», – наголосив головний лікар Дорожньої лікарні Придніпровської залізниці Сергій Мунтян.

Капітальний ремонт і оснащення відділення виконано коштом Придніпровської залізниці. На реконструкцію та придбання обладнання виділили понад 2-х млн грн. За короткий термін було виконано: демонтажні роботи, роботи з підсилення несучих конструкцій будівлі, оздоблювальні роботи (встановлено 630 кв. м гіпсокартонних перегородок, пофарбовано 1800 кв. метрів різних поверхонь, облицьовано керамічною плиткою 500 кв. м стін, змонтовано 700 кв. м підвісних стель, постелено 500 кв. м покриття з лінолеуму та 700 кв. м – з керамічної плитки). На металопластикові замінено 42 старих дверей та 38 вікон, виконано електромонтажні роботи (заміну 4000 погонних метрів електропроводки, заміну та встановлення 130 додаткових освітлювальних приладів). Чималі обсяги припали й на сантехнічні роботи: замінено 300 погонних метрів водогону, 100 погонних метрів каналізаційної системи, встановлено 6 душових кабін, на нові замінено унітази, мийки та раковини, повністю відремонтовано систему опалення. Виконано також роботи з облаштування у відділенні нової вентиляції та систем кондиціювання, його заново вмебльовано.

«Умови, створені у відділенні, - це крок у XXI століття, - відмітив начальник Придніпровської магістралі Олександр Момот. – Так має бути в усіх лікувальних закладах залізниці, до цього ми прагнутимемо й над цим працюватимемо, щоб залізничники, якщо захворіють, лікувались у гідних умовах, бо вони важко й відповідально працюють».

У результаті виконаних Придніпровською залізницею робіт у відділенні гнійно-септичної хірургії створені дійсно комфортні умови для роботи персоналу та швидкого одужання пацієнтів.

Крім цього, магістраль готує до нового опалювального сезону свою котельню, яка опалює й упродовж усього року постачає гарячою водою всі будівлі Дорожньої клінічної лікарні. Тож її пацієнти зимової пори почуватимуться тут затишно, що, безумовно, разом із висококваліфікованою допомогою персоналу медзакладу лише прискорить їх одужання.

Довідково: Державний заклад «Дорожня клінічна лікарня станції Дніпропетровськ ДП «Придніпровська залізниця» є найбільшим лікувальним закладом магістралі, що має більш ніж столітню історію. Лікарня обслуговує понад 125 тисяч залізничників, членів їхніх родин, а також пенсіонерів та студентів транспорту, у тому числі й 31 тисячу городян та жителів області.

Стаціонар лікарні розрахований на 515 ліжок. У ньому отримують необхідне лікування хворі на серцево-судинні, шлунково-кишкові, хірургічні, гінекологічні захворювання, люди з вадами органів слуху, зору, опорно-рухового апарату, ендокринної, сечовивідної та нервової систем.

У складі лікарні функціонує поліклініка з дитячим відділенням та поліклінічним відділенням Національного університету залізничного транспорту на 1200 прийомів за зміну. В акушерському відділенні лікарні щороку народжується до 800 малюків. На базі медзакладу працюють кафедри шпитальної терапії №2 та загальної хірургії Дніпропетровської державної медичної академії.