slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Завдяки профілактичній роботі кількість випадків невиробничого травматизму на Придніпровській залізниці в 2017 році зменшилася майже на 14% 18/10/117

За дев’ять місяців 2017 року на Придніпровській залізниці травмувалися 64 осіб, не пов’язаних із виробництвом, 38 із них смертельно. Серед постраждалих є п’ятеро неповнолітніх, двоє з яких отримали травми, не сумісні з життям. Усі цьогорічні нещасні випадки сталися з вини самих потерпілих, що грубо порушили правила безпечної поведінки на залізничному транспорті та залізничних об’єктах.

Як розповіли в Дніпровському регіональному відділі контролю за умовами праці та промисловою безпекою ПАТ «Укрзалізниця», причинами невиробничого травматизму на залізниці у цей період були: перехід колії безпосередньо перед потягом; у невстановлених місцях; ходіння коліями; зачепінг та користування мобільними ґаджетами під час переходу через залізничні колії.

Більшість постраждалих на Придніпровській залізниці (56%) – це чоловіки (36 осіб, з яких 21 загинула). Кожен третій нещасний випадок із необачними громадянами на коліях трапився у вечірні та нічні години – між 18:00 та 24:00.

У порівнянні з дев’ятимісячним періодом 2016 року кількість сторонніх осіб, які цьогоріч травмувалися на залізниці, зменшилася на 13,5% – торік травми отримали 74 особи, з них 45 – смертельні.

Поліпшенню ситуації сприяла активна профілактична робота, яку проводили придніпровські залізничники.

Так, двічі за цей період на залізниці оголошувалися місячники профілактично-роз’яснювальної роботи з попередження невиробничого травматизму на залізничному транспорті серед населення, пасажирів, учнів шкіл, ліцеїв та коледжів, студентів вищих та дошкільних навчальних закладів, працівників підприємств, насамперед розташованих у районах, прилеглих до залізничних колій.

Під час лекцій та бесід, до проведення яких було залучено майже 1 тис. фахівців залізниці, використовувалася наочна агітація у вигляді інформаційних пам’яток, закладок та плакатів, а також відеопродукція власного виробництва.

На станціях і вокзалах Придніпровської залізниці постійно забезпечується трансляція відеороликів та оголошень через гучномовці щодо дотримання громадянами правил безпеки, а також застережень про маневрову роботу на коліях, прибуття, прослідування та відправлення поїздів.

Придніпровські залізничники забезпечують якісне утримання та достатнє освітлення пасажирських платформ, переїздів, пішохідних і службових переходів, покажчиків місць проходу; надійну роботу загороджувальних пристроїв, звукової та світлової сигналізації.

На виконання заходів галузевої Програми з попередження нещасних випадків невиробничого характеру на залізничному транспорті України на 2017 рік на залізниці встановили залізобетонне огородження на станції Вільнянськ та платформі 184-й кілометр перегону Діївка – Горяїнове.