slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На минулому тижні воєнізована охорона Придніпровської залізниці присікла спробу масового розкрадання елементів залізничної інфраструктури 2/11/117

З 23 по 29 жовтня 2017 року працівники воєнізованої охорони Придніпровської залізниці попередили 11 крадіжок майна та вантажів магістралі, за злочинні дії затримали шістьох зловмисників.

Так, уночі 25 жовтня на перегоні Таврійськ – роз’їзд Орлянка (Запорізька область) оперативна група стрілецької команди Мелітополь зупинила розкрадача, який скинув з вантажного поїзда 11 мішків із вугіллям. Злодія передали до поліції.

Того ж дня боєць стрілецької команди Кривий Ріг-Головний та працівники П’ятихатської дистанції колії, що спільно патрулювали перегін Грекувата – Червоний Шахтар (Дніпропетровська область), виявили 7 мішків із рейковими скріпленнями. На місці знахідки було влаштовано засідку, на яку після опівночі вийшла група з чотирьох чоловік. Одного із розкрадачів затримали та передали правоохоронцям, пошуком решти зайнялася поліція. Завдяки діям ВОХОРівців та колійників удалося попередити крадіжку близько 900 елементів верхньої будови колії загальною вартістю понад 22 тис. грн.

Протягом минулого тижня за порушення правил, встановлених на залізничному транспорті (ходіння коліями у невизначених місцях), працівники воєнізованої охорони затримали 17 осіб. Усіх порушників оштрафовано.