slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці зустрічають професійне свято фотовиставкою «Золота осінь» 2/11/117

До Дня залізничника в головному офісі регіональної філії «Придніпровська залізниця» відкрилася фотовиставка «Золота осінь».

Її організатором виступила об’єднана профспілкова організація служб, яка запропонувала управлінцям, чиїм хобі є фотосправа, поділитися з колегами осінніми світлинами.

На пропозицію відгукнулися 26 залізничників-фотомитців, які надали 54 свої роботи.

Щойно виставкові стенди з’явилися на другому поверсі управління залізниці, як відразу ж привернули до себе увагу, викликали неабиякий інтерес та піднесений настрій працівників магістралі. Залізничники тепло сприйняли і пейзажні фото, що відобразили красу рідного краю та української землі, й портрети серед золотавої осінньої краси, і креативні ракурси, які вишукало допитливе око фотохудожників.

Своїми враженнями ділилися не лише вголос, але й письмово – у спеціальному зошиті для відгуків. За два дні роботи фотовиставки записи тут залишили понад 100 осіб, а до 7 листопада, коли журі візьметься визначати світлини, які набрали максимум схвальних відгуків, їх буде ще більше.

Свій запис у книзі відгуків зробив і директор регіональної філії «Придніпровська залізниця» Микола Кужавський, якого цікавлять не лише трудові досягнення його підлеглих.

«Виставка сподобалася, - розповів Микола Кужавський після її огляду. – Я лише зміцнився у своєму переконанні, що талановиті люди талановиті в усьому, - не лише у роботі, але й у творчих захопленнях та самовираженні».

Після підбиття підсумків безумовні симпатики глядачів отримають нагороди, втім, зазначили у профкомі, жоден учасник передсвяткової фотовиставки не залишиться без заохочення.