slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці пройшов конкурс «Дари осені» 26/9/2011

В Управлінні Придніпровської залізниці пройшов традиційний вже конкурс «Дари осені». Цьогоріч його девізом було «освідчення в любові» Дніпропетровську: «Дніпропетровськ – мій рідний дім».

Робота в затишному дворику управління закипіла вже зранку: на виставлених столах під гамір та жарти народжувались квітково-овочеві композиції, які, за завданням організаторів конкурсу, мали ілюструвати історичні віхи розвитку й становлення нашого рідного міста, щедрість української землі й відкриту душу українців, багатство осінньої пори й невтримний лет людської думки.

Чи вийшло? Подивіться власними очима, бо словом тієї краси не передати. А кращими композиціями самі ж глядачі, які купчились на диво-виставці до обіду й віддавали свої голоси роботам, що припали їм до вподоби, визнали ті, що зробили золоті руки майстринь зі служби капітальних вкладень, служби перевезень, служби комерційної роботи та маркетингу. Приз глядацьких симпатій дістався композиції медичної служби.

Утім, переможених у цьому конкурсі не було – одні доклали рук і фантазії, інші – гарного настрою, щоб створити загальне свято. Сонячне, радісне, яскраве.