slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській магістралі пройшли урочистості з нагоди Дня залізничника 3/11/117

Напередодні професійного свята у регіональній філії «Придніпровська залізниця» відбулися урочисті заходи.

До Дніпропетровського академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка були запрошені кращі працівники магістралі. Гостями свята залізничників також стали керівники Дніпропетровської та Запорізької обласної державної адміністрації, Дніпропетровської обласної ради, Дніпровської міської ради, колишні очільники залізниці.

Уже традиційно до професійного свята відзнаками ПАТ «Укрзалізниця» та регіональної філії «Придніпровська залізниця» було нагороджено працівників, які показали найвищі результати роботи.

Бурею оплесків зустрів зал і нагородження колишніх начальників магістралі, що отримали золотий знак «За вагомий внесок у розвиток Придніпровської залізниці».

До корпоративних нагород додалися і відзнаки Запорізької ОДА, Дніпропетровської обласної ради та Дніпровської мерії. Загалом з нагоди професійного свята було відзначено 150 працівників магістралі.

Вітаючи трудовий колектив, директор регіональної філії Микола Кужавський зазначив: «Залізнична галузь має стратегічне значення для економіки, соціальної сфери, обороноздатності України. І від кожного з нас залежить, якими темпами галузь трансформуватиметься в сучасну, конкурентоспроможну та клієнтоорієнтовану, як швидко розвиватиметься сама і сприятиме розвитку всієї нашої держави. Переконаний, що колективу залізниці під силу найскладніші та найвідповідальніші завдання. Про це свідчать наші успіхи в розвитку напрямку Пологи - Комиш-Зоря – Волноваха, кардинальні зміни в роботі локомотивного господарства, кадровій політиці, внутрішній комунікації».

Очільник залізниці побажав усім придніпровським залізничникам миру та стабільності, родинного затишку і успішної роботи, віри у себе та свої можливості.

Дарунком до професійного свята став, який підготували залізничні самодіяльні колективи.