slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Працівник Придніпровської магістралі заохочений за небайдуже ставлення до схоронності залізничного майна 9/11/117

Керівництво регіональної філії «Придніпровська залізниця» заохотило електромеханіка дільниці СЦБ дистанції сигналізації та зв'язку Нижньодніпровськ-Вузол Володимира Туза, який затримав і передав поліції вандала, що нищив залізничне майно.

Подія ця трапилася у жовтні. Володимир Туз повертався додому після робочого дня, коли помітив на станції Новомосковськ (Дніпропетровська область) двох осіб, які жбурляли каміння в світлофор. У результаті було пошкоджено зовнішню лінзу та світлофільтр сигнального пристрою.

Добре розуміючи небезпечні наслідки хуліганських дій, Володимир Туз повідомив про вандалів на станції своє керівництво і воєнізовану охорону і почав переслідувати зловмисників. Чоловікові вдалося затримати одного із втікачів та передати його працівникам поліції, що прибули на виклик.

Рішучі дії Володимира Туза допомогли зберегти дороговартісне залізничне обладнання, яке забезпечує безпеку руху поїздів, та притягнути до відповідальності одного із залізничних вандалів, зухвала діяльність яких укупі з розкрадачами залізничного майна та вантажів уже стала серйозною проблемою для галузі.

За сумлінне виконання громадських та службових обов’язків, проявлену пильність та сміливість щодо забезпечення схоронності матеріальних ресурсів регіональної філії Володимира Туза заохочено грошовою винагородою.