slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Екологічний форум зібрав на Запорізькій дитячій магістралі юних залізничників з різних куточків України 13/11/2017

Днями директор регіональної філії «Придніпровська залізниця» Микола Кужавський взяв участь у відкритті ХІІІ Всеукраїнського екологічного фестивалю «Залізничний транспорт та екологія». Форум традиційно пройшов на Запорізькій дитячій залізниці, яка свого часу була ініціатором його проведення, і зібрав делегації дитячих залізниць із Києва, Дніпра, Львова, Харкова, Рівного та Луцька.

Вітаючи численних юних гостей фестивалю, Микола Кужавський зазначив: «Ви – не лише наша професійна зміна. Ви - молоде покоління громадян України з активною життєвою та громадською позицією. Екологічний фестиваль допоможе вам зберегти нашу планету, примножити її красу та багатства для теперішнього і майбутніх поколінь. Ми віримо у вас».

Співзвучні сподівання висловив ще один високий гість дитячого екологічного форуму – голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль: «Завжди дотримувався думки, що для чоловіка дуже важливо виростити дитину, звести будинок, а також посадити дерево. Мабуть, в умовах сьогодення ми маємо висадити багато дерев, а також більш дбайливо ставитися до нашої екології. Тож дуже важливо проводити такі заходи, аби ваше покоління навчилося дбайливо ставитися до природи та землі. Вірю, що ви зробите Україну гарнішою та кращою», - зазначив він.

Дводенна програма фестивалю була дуже насиченою – виступ агітбригади юних залізничників Запорізької дитячої, творчі візитівки команд, виставка-конкурс емблем фестивалю, фотоконкурс на тему «Мандрівка залізницею в чарівний світ природи», тренінг з організаційного розвитку та підтримки молодіжних ініціатив «Енергія змін: юні залізничники в дії», презентація екологічних проектів «Екозалізниця: екологічні інновації на дитячій залізниці», неформальне спілкування.

Керівництво Придніпровської залізниці підготувало для всіх учасників фестивалю солодкі сюрпризи, а також подорож до історико-культурної перлини Запорізького краю – Запорізької Січі на острові Хортиця, де гості екофоруму переглянули театралізовану виставу січових козаків.