slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровські ВОХОрівці на минулому тижні запобігли шести злочинним посяганням на залізничне майно та вантажі 14/11/2017

На минулому тижні, з 6 по 12 листопада 2017 року, воєнізована охорона Придніпровської магістралі присікла шість крадіжок залізничного майна та вантажів, за злочинні дії затримала п’ятьох осіб.

Так, 7 листопада на перегоні Славгород – Новогупалівка оперативна група стрілецької команди Запоріжжя-Ліве у смузі відведення затримала двох чоловіків, які несанкціоновано спилювали дерева. Чорних дереворубів разом із мотоциклом «Дніпро», яким вони збиралися вивозити деревину, передали місцевим правоохоронцям.

Наступного дня бійці стрілецької команди Синельникове-1 попередили розкрадання вугілля, скинутого з вагона поїзда на станції Вишневецьке.

Десятого листопада стрільці Дніпровського загону воєнізованої охорони, які супроводжували приміський електропоїзд сполученням Синельникове-1 – Запоріжжя-1, затримали та передали до Синельниківського відділу поліції нетверезого хулігана.

Окрім цього, за ходіння коліями у невизначених місцях бійці ВОХОР на минулому тижні затримали 20 осіб. Усіх порушників правил безпеки на залізничному транспорті було оштрафовано.