slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Шановні пенсіонери й ветерани залізниці! 27/9/2011

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського суспільства до його найстарших представників.

День людей похилого віку – це хороша нагода ще пильніше поглянути на проблеми літніх людей, а також ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима - нелегкі життєві дороги, які щедро посріблили сивиною їх скроні.

Люди старшого покоління – це джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм – нерозривний місток, який з’єднує покоління.

У цей день від імені 60-тисячного колективу Придніпровської залізниці висловлюємо вам щиру повагу та глибоку вдячність за високу громадянську свідомість, розуміння і толерантність, важливий внесок у розбудову нашої держави, транспортної галузі, рідної магістралі.

Бажаємо вам міцного здоров’я, надії, щастя, світлих днів. Нехай на схилі років вас гріє родинне й дружнє тепло, а діти й онуки вчаться у вас любити життя, цінувати його, сповнювати своєю активністю, небайдужістю, творчим неспокоєм. Довгих вам років життя у мирі й добрі!

З повагою,

начальник Придніпровської залізниці О.І.Момот

голова Дорпрофсожу О.В.Букреєв