slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Юні залізничники зі Львова були кращими у конкурсі малюнків, а з Дніпра – у фотовиставці 15/11/2017

Журі XIII Всеукраїнського екологічного фестивалю «Залізничний транспорт та екологія», який днями пройшов на Запорізькій дитячій залізниці, визначило переможців художньої виставки-конкурсу «Емблема фестивалю» та фотоконкурсу на тему «Мандрівка залізницею у чарівний світ природи». Оцінювали роботи юних залізничників з різних куточків України не тільки представники Запорізької дитячої магістралі, але й професійні викладачі художнього та фотомистецтва.

Кращими емблемами фестивалю було визнано малюнки Марії Романків (Львівська дитяча залізниця), Анни Москвітіної (Запорізька дитяча залізниця) та Софії Штагаренко (Луцька дитяча залізниця).

А найкращі фотомандрівки у неповторний світ української природи увазі журі та учасників екофестивалю запропонували Даніель Санчес (Дніпровська дитяча залізниця), Олег Трегуб (Мала Південна залізниця) та Ярослав Папій (Запорізька дитяча залізниця).

Усіх переможців нагороджено цінними подарунками від керівництва регіональної філії «Придніпровська залізниця». Однак солодкі сюрпризи отримали всі учасники фестивалю, а також дитячі творчі колективи Запорізького регіону, які допомагали юним залізничникам у проведенні екологічного форуму.

Нагадаємо, що основним завданням фестивалю «Залізничний транспорт та екологія» є формування всебічно розвинутої особистості з активною природоохоронною позицією. Цього року до Запорізької дитячої залізниці прибули делегації дитячих залізниць з Києва, Дніпра, Львова, Харкова, Рівного та Луцька.