slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровські залізничники закликають водіїв автотранспорту бути обережними під час перетину колій 16/11/2017

У січні-жовтні 2017 року на залізничних переїздах Придніпровської залізниці та коліях поза переїздами сталися 12 дорожньо-транспортних пригод за участю автомобільного транспорту. У результаті шестеро людей загинули, в тому числі одна дитина, троє отримали травми.

У порівнянні з аналогічним періодом 2016 року цьогоріч спостерігається позитивна тенденція до зменшення кількості ДТП - минулого року на залізничних переїздах та коліях поза ними було зафіксовано 8 дорожньо-транспортних пригод, в яких постраждали дві людини.

Усі ДТП під час перетину залізничних колій як цього, так і попереднього року сталися з вини водіїв автотранспорту, що грубо порушили чинні правила дорожнього руху.

Придніпровські залізничники закликають водіїв та пішоходів до неухильного дотримання правил безпечного перетину залізничних переїздів та колій. Тільки так можна уникнути непоправних трагедій, каліцтв, втрати здоров’я та особистого майна.

Нагадаємо, що наразі на Придніпровській залізниці проходить Тиждень безпеки дорожнього руху, покликаний привернути увагу до проблем травматизму та смертності на автошляхах, зокрема й на тих, які перетинають залізничні колії.