slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

30/11/2017

Наразі Придніпровська залізниця стабільно пропускає на маріупольському напрямку 21 вантажний поїзд і в подальшому працюватиме над збільшенням пропускної спроможності ділянки Пологи – Комиш-Зоря, - Микола Кужавський 30/11/2017

Щоб виконати своє зобов’язання перед металургами – збільшити пропускну спроможність маріупольського напрямку з 18 до 21 вантажного поїзда щодоби, придніпровські залізничники провели роботи з колійного розвитку станції Комиш-Зоря, збільшили кількість локомотивів, задіяних на маріупольському напрямку, а також організували чітку взаємодію всіх служб, причетних до забезпечення перевізного процесу на цьому напрямку.

Зокрема, на початку листопада на стиковій станції Комиш-Зоря придніпровські колійники вклали додаткову, сьому приймально-відправну колію та два стрілочні переводи, що розширило можливості стику приймати поїзди, адресовані на станції Маріупольського вузла, до 21 состава щодоби.

У регіональній філії також збільшили кількість тепловозів, які працюють на східний стик, та налагодили безперебійне проведення ремонтних робіт у власних ремонтних депо. На цей час залізниця щодобово експлуатує на маріупольському напрямку до 16 локомотивів, що дозволяє їй максимально забезпечувати заявлені обсяги перевезень.

Успіхові сприяло й збільшення ділянок обороту локомотивів та подовження плечей обслуговування локомотивних бригад, в тому числі й із суміжної Донецької залізниці. У результаті на маріупольському напрямку вдалося не тільки наростити експлуатаційний парк локомотивів, але й більш ефективно використовувати тягу та робочий час локомотивних бригад.

Стратегія розвитку ділянки Пологи – Комиш-Зоря, яку розробили фахівці Придніпровської залізниці, отримала схвальний відгук Технічної ради та правління ПАТ «Укрзалізниця» і лягла в основу інвестиційного проекту з реконструкції ділянки Пологи – Комиш-Зоря. А роботи, проведені в листопаді на стиковій станції, дали старт першому етапу реалізації цього проекту.

«У рамках першого етапу ми запланували у 2018 році відновити залізничний роз’їзд на 327-му кілометрі перегону Магедове – Комиш-Зоря та вкласти на стиковій станції ще дві додаткові колії, – говорить директор регіональної філії Микола Кужавський. – У подальшому роботи виконуватимуться поетапно, враховуючи тогочасні реалії, і на кожному етапі кількість вантажних поїздів на маріупольському напрямку збільшуватиметься. Як зазначив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, це одне із зобов’язань, яке взяла на себе Укрзалізниця в ході переговорів з учасниками ринку щодо необхідності індексації тарифів на вантажоперевезення».