slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровська залізниця – громадянам: не нехтуйте правилами безпеки! 22/12/2017

За одинадцять місяців 2017 року на Придніпровській залізниці було травмовано 80 сторонніх осіб, з яких 47 – зі смертельними наслідками. Серед травмованих – шестеро дітей віком до 16 років, з них смертельні травми отримали двоє.

У порівнянні з минулим роком ситуація з невиробничим травматизмом на магістралі дещо поліпшилася. Так, торік на об’єктах регіональної філії травмувалися 82 особи, з них 50 – смертельно, у тому числі одна дитина.

Двоє із трьох травмованих у цьому році – чоловіки, а більшість випадків травмування припадає на вечірні та нічні години (між 18:00 та 06:00).

Усі нещасні випадки в 2017 році сталися через порушення громадянами Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України, зокрема, перехід через колії перед рухомим складом, у невстановлених місцях, ходіння по залізничних коліях чи небезпечно близько до них, чіпляння за вагони, тощо.

Придніпровські залізничники закликають громадян до неухильного дотримання правил безпечної поведінки на залізничному транспорті. Тільки так можна уникнути непоправних нещасть – втрати здоров’я чи життя під колесами потягів.