slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2017 році воєнізована охорона Придніпровської залізниці вберегла від розкрадачів майно та вантажі вартістю понад 2,7 млн гривень 10/01/2018

У 2017 році працівники ВОХОР Придніпровської залізниці запобігли 512 крадіжкам майна та вантажів загальною вартістю понад 2 млн 702 тис. гривень, затримали 439 зловмисників. Для порівняння: в 2016 році було попереджено 344 крадіжки на суму більш як 1 млн 856 тис. грн, за протиправні дії затримано 249 осіб.

Минулого року посягання на залізничне майно – елементи інфраструктури та рухомого складу, перевищили кількість злочинних зазіхань на вантажі, які перевозить магістраль, – 53,3% та 46,7% відповідно.

Утім, проти 2016 року кількість крадіжок вантажів торік зросла на 37% - з 175 до 239 випадків. Найбільше розкрадачів цікавили такі вантажі, як вугілля (43,5 % від загальної кількості), брухт (21,8 %); чавун (11,7 %), металопрокат (10,5 %).

Найбільш криміногенними ділянками торік були П’ятихатки-Стикова – Ерастівка – Верховцеве, Іларіонове – Синельникове-1 – Івківка, Чортомлик – Нікополь – Мирова, Запоріжжя-Ліве – Вільнянськ, Каховське Море – Таврійськ, а також станції Таврійськ, Миколаївка-Донецька, Богуславський, Чаплине та Діївка.

Упродовж минулого року 81 спробу розкрадання вантажів стрільці попередили завдяки застосування вогнепальної зброї. Це майже вдвічі більше, ніж у 2016 році – 42 випадки. Найчастіше зброя застосовувалася на перегонах П’ятихатки – Ерастівка, П’ятихатки-Стикова – П’ятихатки; Верховцеве – Верхньодніпровськ, Вільногірськ – Верховцеве та на станції Ерастівка.

Для попередження крадіжок вантажів, збереження залізничної інфраструктури, забезпечення схоронності вантажів воєнізована охорона Придніпровської залізниці в минулому році здійснювала постійне негласне супроводження вантажів, практикувала засідки, пікети та патрулі на найбільш криміногенних ділянках та станціях залізниці.

Спільно з правоохоронцями торік було здійснено 97 перевірок пунктів приймання брухту, щоб виявити вантажі із слідами маркування, деталі верхньої будови колії, рухомого складу, засобів сигналізації та зв’язку, електропостачання.

Окрім цього, під час оперативно-профілактичних заходів ВОХОРівці затримали за порушення правил, встановлених на залізничному транспорті (ходіння коліями у невизначених місцях, незаконний проїзд вантажними поїздами), 1 247 чоловік. Порушників було оштрафовано.