slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За два тижні на Придніпровській магістралі попередили 16 крадіжок 30/01/2018

За період з 15 по 28 січня 2018 року працівники воєнізованої охорони Придніпровської магістралі запобігли 16 спробам розкрадання залізничного майна та вантажів, при цьому затримали 11 зловмисників.

Так, 18 січня на станції Дніпро-Головний ВОХОРівці зупинили чоловіка, який зняв з вагона металеві частини. Злодія разом із вкраденим майном передали правоохоронцям.

Того ж дня на станції Верховцеве до рук стрільців потрапив ще один «мисливець» за металевими елементами рухомого складу. Затриманого зловмисника доправили до місцевого відділу поліції.

Двадцять другого січня воєнізована охорона залізниці присікла спробу крадіжки вугілля з вантажного вагона на станції Діївка, а 28 січня – брухту на станції Запоріжжя-Ліве. Розкрадачів затримано.

За двотижневий період працівники ВОХОР двічі застосовували вогнепальну зброю, щоб попередити розкрадання вантажів – вугілля та чавуну (на станції Межова та перегоні Верховцеве – Верхньодніпровськ).

Окрім цього, за цей час було затримано 37 порушників правил, встановлених на залізничному транспорті України. Усіх затриманих оштрафували.