slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Пошкодження вантажних вагонів користувачами створює передумови для дефіциту цього рухомого складу 01/02/2018

Безгосподарність у користуванні парком вантажних вагонів призводить до вилучення з обігу дефіцитного рухомого складу для проведення ремонтно-відновних робіт, що в підсумку завдає збитків як його власникам, так і вантажовідправникам.

У 2017 році лише на Придніпровській залізниці для ремонту відставлялися 1024 вантажні вагони, пошкоджені користувачами. Кожен четвертий із цих вагонів зазнав сходження з рейок. Дев’яносто чотири відсотки пошкодженого парку – це піввагони, тобто один із найбільш затребуваних вантажовідправниками видів вантажних вагонів.

Найчастіше вагони отримували пошкодження на під’їзних коліях промислових підприємств, серед яких першість належить ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» - 496 вагонів (або понад 48%), що на 21 од. перевищує показники 2016 року.

Значну кількість рухомого складу пошкоджено також на під’їзних коліях ПАТ «Запоріжсталь» (71 вагон), ПАТ «ДМКД» (51), ПАТ «Інтерпайп ДніпроВтормет» (48) та Бердянського морського торговельного порту (42).

У 2017 році придніпровські залізничники провели низку комісійних перевірок промислових підприємств та портів, де використовуються вантажні вагони. Під час цих перевірок до усунення виявлених недоліків було заборонено експлуатацію 22 вагоноперекидачів, 13 грейферів та одного гіркового сповільнювача, які не відповідали вимогам державних стандартів і технічних умов, а також 147 стрілочних переводів та 109 під’їзних колій.