slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Використання енергоощадного освітлення на станціях Придніпровської залізниці у 2018 році дасть економічний ефект майже 11 млн грн 20/02/2018

На основних станціях Придніпровської залізниці почали використо-вувати світлодіодні прожектори, які дають такий же світловий потік, що й звичайні, проте споживають у 3-4 рази менше електричної енергії. Це робить їх застосування вкрай вигідним.

Так, за попередніми розрахунками економічний ефект від заміни звичайних світильників на світлодіодні у 2018 році складе понад 4,7 млн кВтгод на суму більш як 10,8 млн грн.

Окрім цього, світлодіодні освітлювальні прилади надійніші в експлуатації, працюють довше за звичайні й легше обслуговуються.

На цей час світлодіодні прожектори вже встановлено на станціях Нікополь, Апостолове, Нижньодніпровськ-Вузол, Синельникове-1,2, Сухачівка, Верховцеве, Запоріжжя-Ліве, Запоріжжя-1, Запоріжжя-Вантажне, Новоолексіївка, Кривий Ріг, Кривий Ріг-Сортувальний, Вечірній Кут, Інгулець, Миколаївка, Богуславський.

Роботи з улаштування на залізничних станціях енергоощадного освітлення проводяться у рамках галузевої програми енергозбереження.