slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2018 році сторонні особи частіше втручаються у роботу Придніпровської залізниці, ніж торік 21/02/2018

У січні 2018 року зафіксовано 13 випадків несанкціонованого втручання сторонніх осіб у роботу Придніпровської залізниці, що на 18 % більше, ніж минулого року (11 таких фактів).

У порівнянні з січнем 2017 року на магістралі вдвічі зросла кількість розкрадань вантажів із вагонів вантажних поїздів, що спричинило тривалу затримку залізничного руху (2 проти 1 випадку). Також зареєстровані випадки накладання сторонніх предметів на колію і виявлення вибухових пристроїв, чого не було торік. Проте у січні цього року зловмисники не жбурляли у поїзди сторонні предмети, як роком раніше.

У результаті незаконних втручань у роботу залізничного транспорту протягом січня на залізниці були затримані 42 поїзди загалом на 74 год. 11 хв. Магістралі завдані збитки на суму майже 346,6 тис. грн.

Для порівнянні: в січні 2017 року через несанкціоновані дії сторонніх осіб були затримані 30 поїздів сумарно на 27 год. 01 хв., завдані залізниці збитки перевищили 86,4 тис. грн.

Придніпровські залізничники застерігають громадян від незаконних дій, наголошують на їх небезпеці для пасажирів та працівників, а також для довкілля. Інформуємо, що за несанкціоновані втручання в роботу залізничного транспорту чинним законодавством передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.