slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Попри погіршення погодних умов придніпровські залізничники забезпечують стабільний рух поїздів 28/02/2018

Рух поїздів на Придніпровській залізниці здійснюється за розкладом, вокзально-станційна інфраструктура функціонує у звичному режимі.

У другій половині 27 лютого та у ніч на 28 лютого на всій протяжності Придніпровської залізниці пройшли снігові опади, які супроводжувалися посиленням вітру.

Найбільша кількість снігу випала на Криворіжжі – до 30 см, у Запорізькому регіоні, на станціях П’ятихатки та Верховцеве – близько 20 см, у м. Дніпро – до 15 см.

Придніпровські залізничники були готові до погіршення погодних умов. Ще вдень розпочалися снігоочисні роботи на станціях та перегонах. У снігоборотьбі було задіяно майже 2,4 тис. залізничників (перша та друга черга).

На ранок 28 лютого від снігу звільнено 3711 стрілочних переводів. Наразі ведеться очищення від снігу колій та міжстрілочних ділянок. Снігоочисні машини (4 СМ та «Вітерець») працюють на станціях Синельникове-1,2, Кривий Ріг, Кривий Ріг-Головний, Запоріжжя-1, Запоріжжя-Ліве, Нікополь.

У ніч на 1 березня очікується посилення снігопадів у районах обслуговування Придніпровської залізниці. Звертаємося до пасажирів з проханням ураховувати погодну ситуацію, добираючись до вокзалів та станцій.