slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Компромісів і напівзаходів у питаннях безпеки бути не може, - Микола Кужавський 02/03/2018

Регіональній філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» вдалося стабілізувати ситуацію з безпекою руху, яка донедавна була кричущою. В останньому кварталі 2017 року придніпровські залізничники домоглися зменшення кількості транспортних подій більш як на 12 % і зберегли позитивну тенденцію в січні-лютому 2018 року.

Про це йшлося на нараді з питань підвищення безпеки руху, яку днями провів директор регіональної філії Микола Кужавський.

Зокрема, у поточному році в регіональній філії не було допущено жодної транспортної події в колійному господарстві, господарстві приміських пасажирських перевезень та комерційному, ситуація в інших залишається стабільною.

«Безпека руху - це той імператив, на якому постійно наголошують в.о. голови правління Євген Кравцов та причетні керівники ПАТ «Укрзалізниця». Системна послідовна робота в цьому напрямку вже почала приносити свої результати», - говорить директор регіональної філії Микола Кужавський.

Так, у третьому кварталі 2017 року під час особливого стану з безпеки руху, оголошеного в ПАТ «Укрзалізниця», в регіональній філії провели 17 тис. перевірок, виявили понад 38 тис. порушень з питань безпеки руху, до усунення цих недоліків закрили для руху 17 колій та 99 стрілочних переводів. Різні дисциплінарні стягнення було накладено майже на 3 тис. працівників.

Рішенням керівництва регіональної філії особливий стан був подовжений до кінця року в тих господарствах, де ситуація була найгіршою. За цей час у господарствах колії, перевезень та локомотивному вдвічі збільшили кількість перевірок дотримання трудової та виконавської дисципліни, вимог посадових інструкцій і технологічних регламентів, якості проведення робіт та технічного навчання, тощо.

У результаті регіональній філії вдалося домогтися поставленої мети і вийти з критичної ситуації з безпекою руху, яка склалася раніше. Наприклад, у першому півріччі 2017 року кількість транспортних подій проти аналогічного періоду 2016 року зросла майже на 45 % – з 49 до 71 випадку. Це суттєво позначилося на підсумкових результатах року і стало підставою, щоб визнати річну роботу з питань безпеки руху незадовільною.

«Компромісів і напівзаходів у питаннях безпеки бути не може, - говорить директор регіональної філії Микола Кужавський. – Неухильне дотримання правил та інструкцій повинно стати безальтернативним. Наше подальше завдання – гарантувати цілковиту безпеку руху. Жорсткий повсякденний контроль – це той підхід, якого я вимагатиму від керівників усіх рівнів».