slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Попри складні погодні умови, придніпровські залізничники повністю контролюють ситуацію 03/03/2018

Учора, 2 березня, наслідки рясного снігопаду ліквідовували майже 2,6 тис. придніпровських залізничників на всій території регіональної філії. У роботах було задіяно 31 снігоприбиральну колійну машину, автотракторну техніку та засоби малої механізації.

За добу зусиллями працівників різних господарств регіональної філії було звільнено від снігу всі залізничні переїзди, 4325 стрілочних переводів, 101 колію протяжністю майже 213 км.

Щоб гарантувати безпечні та комфортні умови пасажирам і клієнтам залізниці не припинялося очищення від снігу території станцій, вокзалів та пасажирських платформ.

«Завдяки комплексній і послідовній підготовці усіх господарств регіональної філії до роботи в осінньо-зимовий період, неодноразовому тренувальному відпрацюванню дій при можливому погіршенні погодних умов, ми не допустили жодної відміни, жодної затримки руху поїздів, - говорить директор регіональної філії «Придніпровська залізниця» Микола Кужавський. – Вокзали та станції працюють у звичному режимі, їх територія звільняється від снігу постійно та ретельно - скарг пасажирів чи клієнтів немає».

Наразі в регіональній філії активізували роботи з вивезення снігу, снігові поїзди працюють на станціях Дніпро, Кривий Ріг-Головний та Нижньодніпровськ-Вузол. Залізничники поспішають, щоб не стати заручниками чергових примх погоди: у кількох регіонах на цей час уже почалися дощові опади, в найближчі дні температура близько нуля та вище очікується на всій протяжності залізниці.

«Вдячний усім, хто вже п’яту добу поспіль забезпечує стабільну роботу не лише регіональної філії, а й всієї Укрзалізниці, - говорить Микола Кужавський. – Ми вкотре довели, що залізниця – це найбільш надійний вид транспорту в Україні, а залізничним колективам під силу контролювати найскладніші ситуації».