slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Для розширення прямої комунікації керівництва та структурних підрозділів на місцях на Придніпровській залізниці започаткували практику виїзних апаратних засідань 07/03/2018

Віднедавна у регіональній філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» започатковано виїзні апаратні наради у дирекціях залізничних перевезень за участю керівників місцевих структурних підрозділів. Перша пройшла в Запорізькій дирекції залізничних перевезень.

У своєму слові до учасників заходу директор регіональної філії Микола Кужавський зазначив, що виїзні апаратні наради – це новий етап прямої комунікації між керівництвом регіональної філії та лінійними структурними підрозділами. Попереднім кроком було розширення формату апаратних нарад: уже кілька місяців щопонеділка на них запрошують начальників структурних підрозділів локомотивного та вагонного господарства, а за потреби – й інших.

«Сьогодні ми чуємо думку кожного працівника, вона для нас важлива, адже допомагає виявити й усунути «вузькі місця» як у лінійних структурних підрозділах, так і загалом по регіональній філії, – наголосив Микола Кужавський. – Ми послідовно й системно закріплюємо та розвиваємо цю позитивну тенденцію».

На апаратній нараді було заслухано звіт начальника Запорізької дирекції залізничних перевезень Владислава Соколова, який озвучив показники експлуатаційної роботи дирекції за попередній тиждень, детально зупинився на питаннях безпеки руху та охорони праці, укладенні договорів з місцевими держадміністраціями на відшкодування залізниці її витрат на пільгові перевезення пасажирів у приміському сполученні, снігоборотьбі, тощо.

За словами Миколи Кужавського, до роботи Запорізької дирекції залізничних перевезень наразі прикута пильна увага не лише керівництва регіональної філії. «Саме ця дирекція забезпечує основну перевізну роботу на маріупольському напрямку. Досягнуті тут успіхи відмічено на всіх рівнях, ситуація стабільна й контрольована. Однак час рости далі. Таке завдання ставить перед нами Уряд, менеджмент ПАТ «Укрзалізниця» і в.о. голови правління Євген Кравцов. Тож напрямок руху всім зрозумілий», – зазначив керівник залізниці.

Після звіту про тижневі підсумки роботи по всіх господарствах залізниці начальники лінійних структурних підрозділів отримали можливість поставити керівному складу регіональної філії прямі запитання щодо актуальних для трудових колективів питань. У ході діалогу керівники причетних служб отримали відповідні завдання, визначено було також строки їх виконання.

Новаторством проведеної у Запорізькій дирекції апаратної наради було і надання слова представникові трудового колективу - помічникові машиніста з Мелітопольського локомотивного депо Олексію Чупарову. Він озвучив проблеми, які турбують колектив цього структурного підрозділу: заробітна плата, поліпшення умов та виробничого побуту, нестача кваліфікованих кадрів, забезпечення виробничих процесів, а також пропозиції щодо шляхів вирішення цих проблем.

Микола Кужавський подякував залізничникові за бажання допомогти керівництву регіональної філії визначити й ліквідувати «вузькі місця» в діяльності депо, поставив відповідні завдання причетним службам. Водночас керівник залізниці наголосив на необхідності посилити особисту відповідальність кожного з членів трудового колективу депо за кінцеві результати роботи, збереження локомотивного парку, викорінення ганебних фактів розкрадань залізничного майна, тощо.

«Керівництво ПАТ «Укрзалізниця» обрало Мелітопольське локомотивне депо якірним для роботи з локомотивами  General Electric, які невдовзі надійдуть в Укрзалізницю згідно з укладеною нещодавно угодою, - зазначив Микола Кужавський. – Це велика відповідальність і велика честь. Наразі ми готуємо поетапний план роботи в цьому напрямку, визначаємо, хто керуватиме новими тепловозами. Однозначно, це будуть кращі локомотивні бригади з-поміж тих, що є у депо, здатні забезпечити якісно новий рівень роботи».

Після закінчення апаратної наради Микола Кужавський відвідав Запорізьке моторвагонне депо, де зустрівся з трудовим колективом та профспілками. Відбулася відверта розмова з таких важливих питань, як поліпшення умов та мотивації праці, перспективи оновлення рухомого складу, оптимізація графіку приміського руху, забезпечення депо запчастинами та матеріалами.

Особливий акцент керівник регіональної філії зробив на тих якісних змінах, які наразі проходять у галузі й на самій залізниці, а також на спробах протидіяти їм шляхом дискредитації та саботажу.

«Сподіваюсь, що пряма й відверта комунікація, яку ми започаткували і надалі розширюватимемо, згуртує наші лави, об’єднає зусилля для швидкого досягнення тих амбітних завдань, які стоять перед регіональною філією та усією галуззю», - зазначив Микола Кужавський.

Насамкінець колектив Запорізького моторвагонного депо висловив керівникові залізниці свою підтримку й готовність до активної участі в створенні нової залізничної компанії.