slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Житловий будинок у м. Синельниковому буде заселений після рішення сесії Синельниківського міськвиконкому 15/03/2018

Уже найближчим часом сесія Синельниківського міськвиконкому розгляне питання про присвоєння житловому будинку поштової адреси, що дозволить ухвалити й оприлюднити через ЗМІ офіційне рішення по списках черговиків та розпочати оформлення ордерів на житло.

Придніпровські залізничники не лише жорстко дотримуються всіх процедурних вимог, а й вживають заходи, щоб пришвидшити введення будівлі в експлуатацію.

Так, із випередженням графіка було підготовлено та надано на розгляд Державної архітектурно-будівельної інспекції акт готовності житлового будинку і документи, необхідні для отримання сертифікату на об’єкт.

Введення в експлуатацію 44-квартирного житлового будинку в м.Синельниковому та оформлення ордерів на квартири відбувається відповідно до визначеного законодавством алгоритму. Цей алгоритм передбачає комплекс послідовних етапів, кожен з яких регламентований у часі.

Нагадаємо, що з будівництвом 44-квартирного житлового будинку в м.Синельниковому ПАТ «Укрзалізниця» вперше після тривалої перерви відновило будівництво житла для залізничників. Будівництво наступних двох секцій 100-квартирного житлового комплексу, по 28 квартир кожна, заплановане на 2018 рік.