slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Попри вкрай несприятливі погодні умови, придніпровські залізничники забезпечують стабільний рух поїздів 18/03/2018

Регіональна філія «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» вживає всі можливі заходи, щоб в умовах рясного снігопаду, морозного дощу та хуртовини забезпечувати стабільний безпечний рух поїздів і повноцінне функціонування залізничної інфраструктури. Усі пасажирські поїзди курсують за чинним розкладом.

18 березня на більшій території обслуговування регіональної філії розпочалися інтенсивні снігові опади, які впродовж дня супроводжувалися хуртовинами та заметілями. Це призвело до утворення снігових заметів, висота яких місцями сягає 50-70 см. Найбільша кількість снігу випала у Дніпропетровській області, зокрема в обласному центрі.

У південних регіонах Запорізької та Херсонської областей у першій половині дня спостерігався морозний дощ, температура коливалася від плюсових до мінусових показників, у другій – почала знижуватися.

Упродовж дня в снігоочисних роботах на залізниці було задіяно 835 чоловік, працювала перша та друга черга снігоборотьби. Від снігу звільнено 1452 стрілочні переводи, понад 50 залізничних переїздів. Здійснювалося очищення від снігу, а місцями – від ожеледі, територій станцій, вокзалів та пасажирських платформ.

На окремих ділянках залізниці для боротьби з обледенінням контактної мережі були ввімкнені схеми профпідігріву, працювала техніка, обладнана вібробарабанами.

Затримок у русі поїздів немає, вокзали та станції працюють безперебійно.

Снігоочисні роботи не припиняються. Для звільнення колій від снігу наразі задіяно снігочисні машини.