slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

З початку 2018 року через незаконні втручання сторонніх осіб у роботу Придніпровської залізниці було затримано вдвічі більше поїздів, ніж торік 22/03/2018

Кількість незаконних втручань сторонніх осіб у роботу регіональної філії «Придніпровська залізниця» у січні-лютому місяці 2018 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшилася з 14 до 24 випадків, тобто більш як на 71%.

Цьогорічне зростання відбулося переважно за рахунок збільшення випадків розкрадання вантажів та елементів розобладнаного рухомого складу, пристроїв і споруд (з 10 до 18 випадків). Окрім того, в січні-лютому 2018 року в рухомому складі та на залізничних об’єктах двічі знаходили вибухонебезпечні предмети, в той час як минулого року ні разу.

У поточному році також зафіксовано накладання сторонніх предметів на колію - за два місяці 2017 року таких інцидентів не було. Протилежна ситуація щодо кидання сторонніх предметів у рухомий склад.

На рівні минулого року (два та один випадки відповідно) залишається в поточному році статистика повідомлень про встановлення вибухових пристроїв на вокзалах та інших залізничних об`єктах, а також кількість випадків насильства стосовно осіб, які перебувають на залізничному транспорті.

У результаті несанкціонованих втручань у роботу залізниці за два місяці 2018 року було затримано 94 поїзди на 109 год. 45 хв., завдано збитки на суму понад 365 тис. грн (за той же період 2017 року затримали 42 поїзди на 39 год. 41 хв., збитки склали майже 114 тис. грн.).

Придніпровські залізничники нагадують, що несанкціоновані втручання в роботу залізничного транспорту створюють загрозу безпеці залізничного руху, пасажирів та персоналу, а також тягнуть за собою кримінальну і адміністративну відповідальність для зловмисників.