slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Залізничники обговорили з представниками бізнесу питання підвищення ритмічності вантажних перевезень та ефективності використання вагонів 28/03/2018

Регіональна філія «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» наполягає на більш виваженому підході бізнесу до логістики вантажних перевезень і використання рухомого складу. Це дозволить залізничникам стабільно, оперативно та повно задовольняти замовлення клієнтів на вантажоперевезення і водночас виконувати ті планові завдання, які поставлені перед регіональною філією.

Обговорення існуючих проблемних питань та шляхів їх вирішення відбулося під час зустрічі керівного складу регіональної філії на чолі з директором Миколою Кужавським з представниками найбільших промислових підприємств Криворіжжя – ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ПАТ «ХайдельбергЦемент Україна», ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат», ГОКів та ін.

Залізничники висловили партнерам своє занепокоєння зниженням у березні обсягів навантаження, несвоєчасним вивантаженням і поверненням вагонів, що призводить до втрати залізницею вантажних ресурсів; непродуктивним використанням локомотивів і вагонів, низькими темпами розвитку підприємствами власної залізничної інфраструктури.

Серед основних причин ситуації, що склалася, виробничники назвали складні погодні умови, коли вантажі доводиться попередньо пропускати через тепляки; сезонний характер свого бізнесу, перебої у матеріально-технічному забезпеченні, ремонти виробничого обладнання, будівель та споруд; труднощі у роботі з портами.

У ході діалогу точками спільного прикладення зусиль було визнано прискорення обороту вагонів, мінімізацію простоїв локомотивів перед заборонними сигналами на під’їзних коліях підприємств, доцільне застосування маршрутних, групових та попутних перевезень; контроль якості очищення вагонів після вивантаження.

Представники промислових гігантів Криворіжжя також озвучили прогнозовані обсяги вантажоперевезень на найближчі місяці, щоб залізничники могли завчасно подбати про забезпечення цих транспортувань необхідним рухомим складом.

Представники промислових гігантів Криворіжжя також озвучили прогнозовані обсяги вантажоперевезень на найближчі місяці, щоб залізничники могли завчасно подбати про забезпечення цих транспортувань необхідним рухомим складом.

«Той формат комунікації з клієнтами, який ми послідовно запроваджуємо, покликаний поступово усунути будь-які непорозуміння та протиріччя - як застарілі, так і потенційні; працювати для обопільного розвитку, - говорить директор регіональної філії «Придніпровська залізниця» Микола Кужавський. – Він ґрунтується на рівноправному партнерстві, обопільній зацікавленості у вирішенні питань, врахуванні інтересів кожної зі сторін».

Нагадаємо, що керівництво ПАТ «Укрзалізниця» визнало формування якісних залізничних вантажоперевезень на території України однією з головних стратегічних цілей розвитку компанії.