slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровські колійники працюють на основних напрямках руху 28/03/2018

З початку 2018 року придніпровські залізничники виконали низку ремонтно-колійних робіт.

Зокрема, було капітально відремонтовано 1,2 км колії на напрямку Верховцеве – Долинська, вкладено 14,5 км нових плітей безстикової колії на напрямках П'ятихатки – Чаплине, Верховцеве – Долинська, Воскобійня – Покровськ і 5,5 км старопридатних – на напрямках П'ятихатки – Чаплине, Верховцеве – Долинська, Воскобійня – Покровськ та Лозова – Сиваш. Колійники також виконали заміну 2,8 км зношених рейок на старопридатні на напрямку Воскобійня – Покровськ.

Окрім того, у період з 12 лютого до 14 березня було демонтовано старий металевий пішохідний міст на станції П’ятихатки. Тут працювали фахівці і техніка Дніпровського мостобудівельного поїзду, П’ятихатської дистанції колії, П’ятихатського відновлювального поїзду та Криворізької дистанції електро-постачання. Загалом демонтували 12 металевих прогонових будов, 16 металевих проміжних опор та троє сходів.

Нагадаємо, що наприкінці 2017 року на станції П’ятихатки було введено в експлуатацію новий залізобетонний пішохідний міст. Він має довжину 182 м, на посадочні платформи ведуть 5 сходів, на яких змонтовані підіймачі для інвалідних візків. У мережі Укрзалізниці ще немає аналогів цьому новобуду.