slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

«Бронза» у галузевому змаганні 11/10/2011

Заступник генерального директора Укрзалізниці Петро Науменко вручив в.о. начальника ДП «Придніпровська залізниця» Олегу Малишку Почесний диплом Державної адміністрації залізничного транспорту України за третє місце, яке магістраль посіла в галузевому змаганні за підсумками роботи за перше півріччя 2011 року.

Як свідчать показники галузевого змагання, за звітний період Придніпровська залізниця перевиконала планові завдання по загальному обсягу навантаження (103,2%); середньодобовій продуктивності локомотива (103, 6%) й вагона (116,2%); з обігу вантажного вагона (109,4%) та продуктивності праці (108,4%).

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року зріс прибуток магістралі від її звичайної діяльності, не допущено заборгованості із заробітної плати, прострочення платежів до бюджету; з вини залізниці не сталося жодної пожежі, аварії чи катастрофи; зменшилась кількість випадків виробничого травматизму, злочинів економічного спрямування, серйозних інцидентів та транспортних подій, в яких завинили б структурні підрозділи Придніпровської залізниці.

Привітавши залізничників Придніпровської, Петро Науменко побажав їм «рости далі, успішних нових справ і проектів, а також працьовитості, терпіння й старання, аби втілити задуми в життя».