slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Об’єднані не лише професією, а й спортивними перемогами 17/04/2018

Нещодавно залізничники Запорізького регіону вперше взяли участь у ІІІ спартакіаді Запорізької обласної асоціації фізкультурно-спортивного товариства "Україна" серед працівників підприємств, організацій промислової сфери та транспорту Запорізької області.

Змагання відбулись на базі спортивного комплексу АТ «Мотор Січ». Спортсмени-залізничники були представлені в семи видах змагань: міні-футболі, парковому волейболі, гирьовому та армспорті, шахах, шашках і настільному тенісі.

А Запорізький терком за підтримки первинних профспілкових організацій Запорізького регіону закупив для залізничної збірної у складі 27 чоловік нову спортивну форму.

Перед початком змагань з вітальним словом до їх учасників звернувся голова Запорізької територіальної профспілкової організації: «Хочемо, щоб ви були об'єднані не тільки професією, а й участю в колективних спортивних заходах. Це виховує командний дух і командну роботу», - сказав Олексій Семерунь.

Залізнична команда виступила нарівні із представниками таких промислових гігантів як «Запоріжсталь», «Дніпроспецсталь», «Запорізький залізорудний комбінат», «Мотор Січ», «Івченко Прогрес» та інших підприємств Запорізької області і виборола низку призових місць.

Так, першу сходинку в армспорті у вазі 80 кг посів монтер колії Хортицької дистанції колії Максим Матвєєв, третє місце у гирьовому спорті у вазі 90 кг зайняв черговий по станції Запоріжжя-1 Єгор Бабак, «бронзу» серед майстрів спорту з шахів виборола провідник Запорізького пасажирського вагонного депо Марія Бутко. У командних змаганнях з волейболу та армспорту залізничники були четвертими, а в міні-футболі, настільному тенісі та шахах – п’ятими. А за загальним підсумком змагань, в яких узяли участь 17 команд та 410 учасників, збірна команда залізничників Запорізького регіону увійшла до п’ятірки лідерів.

По закінченні спортивного заходу голова ЗОО ФСО «Україна» Ганна Максименко відмітила, що таких цікавих і напружених змагань не було вже давно. «Це заслуга збірної команди залізничників, яка вперше взяла участь у турнірі, однак не поступалася таким флагманам робітничого спорту, як команди «Запоріжсталь» та «Мотор Січ», - зазначила вона.