slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

З початку 2018 року з вини водіїв автотранспорту на переїздах та коліях Придніпровської залізниці сталося 2 ДТП 17/04/2018

У першому кварталі 2018 року на залізничних переїздах регіональної філії «Придніпровська залізниця» та коліях поза ними зафіксовано дві дорожньо-транспортні пригоди, під час яких травмувалися двоє людей.

Остання ДТП сталася наприкінці березня на перегоні Верхній Токмак – Нельгівка, де автомобіль УАЗ у нічну пору намагався проскочити перед пасажирським поїздом № 226 сполученням Бердянськ – Київ. Тільки дивом ніхто не постраждав.

Якщо порівнювати цьогорічну статистику ДТП з аналогічними показниками минулого року, торік маємо таку ж кількість інцидентів на коліях та переїздах за участю автотранспорту та одного загиблого в них.

Незмінною залишається і причина дорожньо-транспортних пригод – порушення водіями автівок правил дорожнього руху під час перетину залізничних колій.

Придніпровські залізничники вкотре звертають увагу всіх учасників дорожнього руху на необхідність суворо дотримуватися правил, не піддавати невиправданому ризику своє життя, життя пасажирів і працівників залізничного транспорту.