slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У рамках місячника профілактики невиробничого травматизму придніпровські залізничники провели вже майже 280 лекцій, слухачами яких стали понад 14,2 тис. дітей та підлітків 17/04/2018

За два тижні проведення місячника профілактики невиробничого травматизму на залізничному транспорті, ініційованого керівництвом регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця», придніпровські залізничники вже відвідали 168 шкіл, ліцеїв, коледжів та вищих навчальних закладів, розташованих у регіонах, які регіональна філія обслуговує в транспортному сполученні. Це переважно Дніпропетровська та Запорізька області, а також окремі райони Херсонської, Харківської, Донецької. Кіровоградської та Миколаївської областей.

Фахівці з безпеки, а також керівники та інженерно-технічні працівники структурних підрозділів прочитали 277 тематичних лекцій 14 225 слухачам, супроводжуючи профілактично-роз’яснювальну роботу показом відеофільмів для дітей та юнацтва різного віку, що наочно й доступно ілюструють правила безпеки на залізничному транспорті.

Окрім цього, регіональна філія виготовила та розповсюдила серед дітвори та підлітків майже 5,9 тис. інформаційних пам’яток, які нагадують основи безпечної поведінки на залізниці, а також залучила до профілактичної роботи регіональні ЗМІ – пресу, телебачення, радіо, Інтернет-ресурси.

Нагадаємо, що дорожній місячник стартував 1 квітня і проходитиме у два етапи. Перший – охопить навчальні заклади, які сусідять із залізничними об’єктами, другий – решту. Завершиться профілактичний захід одночасно із навчальним роком – напередодні літніх канікул.

З 10 квітня також проводиться галузевий місячник профілактично-роз’яснювальної роботи щодо запобігання невиробничому травматизму на залізничному транспорті серед населення, учнів шкіл, ліцеїв та коледжів, студентів вищих навчальних закладів, вихованців дошкільних навчальних закладів, працівників підприємств, що розташовані, у першу чергу, в районах, прилеглих до залізничних колій, щодо Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України.

До активізації інформаційно-роз’яснювальної роботи залізничників спонукає ситуація з невиробничим травматизмом в Укрзалізниці. Так, за три місяці 2018 року на станціях, перегонах й території підрозділів ПАТ «Укрзалізниця» внаслідок наїзду залізничного рухомого складу, падіння з нього або інших видів впливу отримала травми різного ступеня важкості 131 стороння особа у порівнянні з 117 у минулому році, у тому числі 72 зі смертельним наслідком, 81 – у минулому році. У регіональній філії «Придніпровська залізниця» за цей період травмовано 20 громадян, у порівнянні із 21 у минулому році, з них 13 – зі смертельним наслідком, 12 – у минулому році.