slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровські залізничники достроково виконали роботи з колійного розвитку станції Комиш-Зоря 18/04/2018

Регіональна філія «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» достроково виконала заплановані на 2018 рік обсяги робіт з колійного розвитку стикової станції Комиш-Зоря і має наміри з випередженням графіку завершити відновлення роз’їзду 327-й кілометр на перегоні Магедове – Комиш-Зоря. У комплексі ці заходи дозволять збільшити пропускну спроможність маріупольського напрямку.

Приймаючи роботи на станції Комиш-Зоря, директор регіональної філії Микола Кужавський відзначив їх високу організованість, оперативність та якість.

Так, усього за вісім робочих днів придніпровські колійники виконали на стиковій станції підготовчі роботи, вклали дві додаткові приймально-відправні колії протяжністю майже 2 км, сім стрілочних переводів, переуклали 350 метрів колії № 17. Було також укладено один стрілочний перевід на місці відновлення роз’їзду 327-й кілометр перегону Магедове – Комиш-Зоря.

А фахівці господарства сигналізації та зв’язку заздалегідь провели необхідні монтажні роботи, щоб включити в дію пристрої СЦБ, щойно колійні роботи на станції буде закінчено.

За восьмиденний період залізничники на прохання металургів чотири рази скасовували заплановані «вікна», не припиняючи при цьому колійних робіт і стабільно забезпечуючи пропуск поїздів на маріупольському напрямку.

«Укрзалізниця взяла на себе зобов’язання перед діловими партнерами під час основних колійних робіт на ділянці Пологи – Комиш-Зоря пропускати на Маріуполь 12-18 поїздів щодоби, – говорить директор регіональної філії «Придніпровська залізниця» Микола Кужавський. – Ми домоглися того, що в середньому за першу декаду квітня здача поїздів на маріупольському напрямку стабільно перевищувала 18 потягів, а в окремі дати становила навіть 22-23 состави».

Наразі придніпровські залізничники зосередили свої зусилля на відновленні роз’їзду 327-й кілометр перегону Магедове – Комиш-Зоря. Невдовзі на місці його локації з’являться ще три стрілочні переводи, дві колії загальною протяжністю 2,4 км та два комплекти скидальних гостряків.

За словами Миколи Кужавського, регіональна філія налаштована завершити відновні роботи також зі значним випередженням графіку – всього за п’ять робочих днів.

Наступним кроком стане будівництво на перегоні Магедове – Комиш-Зоря модульного посту електричної централізації для розміщення тут обладнання СЦБ й зв’язку та приміщення чергового. На перегоні також облаштують світлофори, стрілочні переводи, прокладуть кабелі зв’язку, тощо.

Повністю перший етап проекту з реконструкції ділянки Пологи – Комиш-Зоря, реалізацію якого залізничники розпочали минулого року, планується завершити у липні 2018 року.